Арт-проект про біженців

20 червня в Мистецькому Арсеналі (м. Київ; вул. Лаврська, 12) відбудеться Благодійний фестиваль до Міжнародного дня біженців. Зокрема, у його рамках пройдуть і мистецькі заходи.

Дар’я Цимбалюк, Юлія Філіп’єва і Віктор Засипкін представлять проект «Одісея Донбасу» – ментальні мапи місць, які довелося залишити переселенцям зі сходу України. Також на події організують тихий аукціон художніх робіт біженців із Сирії, Афганістану, Анголи, Конго, Ірану та Іраку, які проживають в Україні.

Крім того, на відвідувачів фестивалю чекає презентація стартапів переселенцівбезкоштовні майстер-класи зі східного живопису сумійо, гончарної справи та єдиноборств для дітей, документальна вистава «Києве мій» від Театру переселенців, міні-кінотеатр від Фестивалю соціальної реклами «Molodiya», національна кухня переселенців тощо.

«Благодійний фестиваль збере на території Арсеналу переселенців зі сходу та Криму, біженців з інших держав, які знайшли притулок в Україні, а  також громадські організації, що надають допомогу цим категоріям. Учасники Фестивалю хочуть привернути увагу киян та медіа до потреб людей, які змушені розпочали нове життя. Незважаючи на складнощі, багато із них змогли розпочати нові проекти та бізнеси, стати активною частиною громади та готові допомагати іншим», – йдеться в описі до фестивалю.

Подію підтримали Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб та Державна міграційна служба України. Вхід на фестиваль – безкоштовний.

Джерело: artarsenal.in.ua

17.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *