Центр Гетті виклав 100000 арт-видань в онлайн

Getty Research Portal оцифрував 100000 видань, пов’язаних із мистецтвом. Проект зробив такий подарунок своїм поціновувачам з нагоди власного 4-річчя.

Своїми арт-виданнями із порталом поділилася бібліотека Музею Гуггенхайма в Нью-Йорку, Арт-інститут у Чикаго, Інститут арт-історії Риму та декілька мистецьких бібліотек із Німеччини та Великобританії. Серед найбільших скарбів цифрової арт-бібліотеки Getty Research Portal можна виділити спеціальне видання «Ворона» Едгара Алана По, проілюстроване Едуардом Мане та перекладене на французьку Стефаном Малларме; рідкісна монографія про Василя Кандинського; альбоми Пауля Клеє, Роя Ліхтенштейна тощо.

«Портал містить цифрові тексти про візуальне мистецтво, скульптуру, архітектуру у набагато більшій кількості, ніж будь-яка бібліотека», – повідомляє контент-спеціаліст Getty Research Portal Енні Рана. – «Більше того, безкоштовні для завантаження матеріали стануть у пригоді студентам та дослідникам під час пошуку рідкісних книг, які вони тепер можуть отримати, не встаючи з крісла».

Getty Research Portal є проектом Центру Гетті – одного з найбільших культурно-музейних комплексів у Сполучених Штатах, що базується в Лос-Анджелесі. У 1954 р. його заснував як музей американський нафтовий промисловець Пол Гетті.

Джерело: openculture.com

16.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *