Джонні Депп продає свій будинок у Венеції

Американський актор Джонні Депп виставив на продаж свій будинок у Венеції, розташований на Великому каналі, за $12 млн (або ж 10,8 млн євро), передає The New York Times.

За інформацією видання TGCom-24, причиною продажу будинку стало розлучення з Ембер Герд Джонні Деппа, судові слухання щодо якого тривають.
 
Відомо про те, що актор придбав палаццо у 2010 році під час зйомок у фільмі "Турист", які проходили, у тому числі, у Венеції. Актор купив будинок за $12 млн.
 
Під час укладання угоди палаццо знаходився в наполовину зруйнованому вигляді, і в ньому проводилися ремонтні роботи. Однак через шість років після придбання будинку Деппом, який вклав мільйони в його ремонт, будівля знову перетворилася в одну з місцевих перлин.
 
"Розлучення з Ембер Герд дорого обходиться Деппу. Після продажу двох картин художника Жан-Мішеля Баскія за $11 млн американський актор змушений розстатися з іншою сімейною прикрасою", - зазначає видання.
 
Відомо про те, що загальна площа чотириповерхового палаццо - 700 кв.м. У ньому є сім спалень, дев'ять ванних кімнат, а також великий салон для прийому гостей.
13.07.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *