Військовослужбовиця на псевдо Ксена видала другу збірку поезій, написану на фронті

Про це вона повідомила на своїй сторінці у facebook, передає "Еспресо.Захід". 

"Дорога життя. Так ми називаємо відрізок шляху, де ймовірність загинути дуже висока. Через проглядовість та прострілюваність по ній ворогом винести пораненого буває надзвичайно складно, а то – і неможливо. Дорога, що є порятунком і дорога, що є загибеллю. Для кожного з нас вона підготує індивідуальний розвиток подій, ніколи не передбачуваний і часом не прийнятний. Вона зберегла життя найдорожчим, найвідважнішим людям, і вона ж забрала їх у нас", – йдеться у повідомленні. 

"Дорога життя" – друга книга Ксени, написана на фронті

Збірка поезій "Дорога життя" – це друга книга, написана на фронті у Донецькій області під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Військова додає, якщо перша, "Назустріч смерті", змушує здригатися від своєї назви, то "Дорога життя" несе надихаючий сенс, що зароджує в серці віру в перемогу світла над тьмою, правди над брехнею, життя над смертю.

Усі кошти, виручені від купівлі книжки, будуть спрямовані на потреби підрозділу авторки. 

"У момент готовності друку накладу збірки, я із моїм підрозділом вкотре знаходжуся на передовій. На даному напрямку складно – як і на попередніх, і так же рідно. Покупкою збірки, ви допомагаєте Збройним Силам України. Всі виручені кошти від продажу збірки будуть витрачені на необхідні матеріальні засоби та амуніцію моєму підрозділу", – зазначила військова. 

Що відомо про військову Ксену

У цивільному житті Оксана працювала в Івано-Франківській міській раді, була поеткою і громадською активісткою. 24 лютого 2022 року вона доєдналась до Добровольчого формування Івано-Франківської територіальної громади, а трохи згодом увійшла до лав Збройних Сил – і стала єдиною жінкою-кулеметницею взводу 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

Ксена та її побратими воювали на Бахмутському, Вугледарському та Мар’їнському напрямках. Під Вугледаром у березні 2022-го її було поранено, та невдовзі вона повернулась до зброї. На війні народилась її друга поетична збірка "Назустріч смерті", зараз готується до друку третя - "Дорога життя". 

Також ми повідомляли, що командирка взводу однієї з бригад Сухопутних військ Збройних Сил, з'явилася на діджитал-обкладинці Vogue Ukraine

07.07.2024


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *