Українська студія розробила 3D-тур драмтеатром у Маріуполі

Львівська студія Skeiron запустила проєкт #SaveMariupolHeritage, щоб зберегти у цифровому форматі архітектурну спадщину Маріуполя. Першою робою став 3D-тур Маріупольським драмтеатром. Про це команда проєкту повідомила 14 березня у Facebook.

Ідея проєкту – зберегти культурну спадщину від руйнівного впливу війни й часу за допомогою їхнього відтворення в 3D-моделях, які допоможуть під час реставрації в майбутньому.

"Наша мета – зробити об’єкти культурної спадщини доступнішими для людей у всьому світі! Цим проєктом ми хочемо привернути увагу світу до міста й продовжити архівувати інші важливі архітектурні та історичні пам’ятки Маріуполя", – йдеться в дописі команди.

Тур було створено з використанням передової технології фотограмметрії – вдалось зробити зображення екстер’єру та інтер’єру театру, а потім перетворити їх на 3D-модель із картою глибини.

Створили 3D-тур драмтеатром у Маріуполі. Скріншот із сайту skeiron.com.ua

Зараз уже можна побачити 3D-хмару точок центральної частини міста й 3D-тур по Маріупольському драматичному театру.

Така тривимірна хмара точок центральної частини Маріуполя надає користувачам можливість досліджувати місто унікальним способом. Наразі розробники працюють над покращенням цієї території і шукають більше фотографій довоєнного міста.

Створили 3D-тур драмтеатром у Маріуполі. Скріншот із сайту skeiron.com.ua

 

16.03.2023


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *