У Парижі відкрилася фотовиставка, що фіксує життя українських дітей під час війни

У паризькій галереї Galerie Géraldine Banier відкрилася виставка "Дзеркало невинності" ("Lens of Innocence"). Її ініціатори – незалежний український колектив Spilka, який займається мистецькою та волонтерською дільністю. Групова виставка представляє понад 40 робіт 25 молодих фотографів з України, а також із США, Франції, Німеччини та Великобританії. Усі роботи створені в Україні в період з 2014 по 2023 рік.

За словами ініціаторів проєкту, виставка відображає повсякденне життя українських дітей. "Навіть у зоні бойових дій діти залишаються дітьми. Незважаючи на війну, українські діти знаходять місце для розваг, ігор, насолоди природою та спільного проведення часу один з одним. Вони – наші охоронці радості та ті, хто найбільше вірить у світле майбутнє України".

Автор – Катя Лесів

Серед учасників проєкту – художники Катя Лесів, Мішка Бочкарев, Дарія Свертілова, Олександра Цуркан, Єгор Паркер, Мануель Ніберле, Катрін Лозінг та інші. Куратор – Олексій Грушко Рясний. "Ця виставка має на меті нагадати глядачам про атмосферу затишку та безтурботної радості, яка можлива тільки у дитинстві: про освіжаючі купання в озері в літню неділю, повільний полудень, проведений з друзями, чи поїздку у село до бабусі", анонсує кураторський текст.

Автор – Yegor Parker

Автор – Yegor Parker

Усі доходи від продажу робіт будуть спрямовані на ремонт школи в деокупованому містечку Королівка в Київській області.

20.11.2023


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *