У Парижі відбудеться концерт «Українського оркестру свободи»

На знак солідарності з українським народом цієї п'ятниці, 12 липня, у Парижі відбудеться концерт Ukrainian Freedom Orchestra («Українського оркестру свободи») під керівництвом канадсько-української диригентки Кері-Лінн Вілсон.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило посольство України у Франції.

Цей унікальний концерт, організований посольством України у партнерстві з міською владою Парижа, та за підтримки Міністерства Європи та закордонних справ Франції, буде проведено у п’ятницю о 19:00 у музичній церкві Сент-Есташ.

Вхід безкоштовний за умови реєстрації за посиланням.

Зауважимо, що це буде перший концерт у рамках туру Ukrainian Freedom Orchestra, який відбудеться під патронатом першої леді Олени Зеленської. Він має назву Beethoven Ninth Freedom Tour 2024, оскільки основою концертної програми стане Дев’ята симфонія Бетховена.

У межах туру Ukrainian Freedom Orchestra також започаткує ініціативу у співпраці з Балтійським оперним фестивалем, щоб представити дві вистави «Турандот» Пуччіні, якими диригуватиме Кері-Лінн Вілсон у Лісовій опері в Сопоті.

Ukrainian Freedom Orchestra – оркестр, створений у 2022 році завдяки ініціативі Метрополітен-опера в Нью-Йорку та Великого театру у Варшаві. До його складу входять українські музиканти, які є учасниками європейських оркестрів, та інструменталісти, які грають в українських колективах.

Нагадаємо, у штаб-квартирі Союзу українців у Великій Британії у Лондоні відбулася творча зустріч з деригенткою Кері-Лінн Вілсон.

Фото: Посольство України у Франції / Фейсбук

08.07.2024


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *