У Києві на станції метро «Золоті Ворота» відкрили виставку до Дня міста

До Дня Києва на станції метро «Золоті Ворота» відкрилася виставка художніх робіт «Незламне місто».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє КМДА.

"Виставка «Незламне місто» – це мистецький проєкт, який спрямований на художнє відтворення краси й характеру столиці України через творчі роботи студентів і викладачів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на виставці представлені творчі роботи студентів і викладачів Фахового коледжу «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. До експозиції увійшли живописні та графічні твори, що відображають Київ як символ стійкості, натхнення та незламності. У своїх роботах митці поєднали історичну спадщину столиці із сучасними образами міста.

Кураторка проєкту – Шлапак Алла Василівна, проректорка з науково-педагогічної роботи та інноваційного розвитку Київського столичного університету імені Бориса Грінченка та депутатка Київради.

Відвідати виставку можна на станції метро «Золоті Ворота» до 11 червня.

Читайте також: У Києвівідкриливиставку до 100-річчятрагічноїзагибеліСимонаПетлюри

День Києва щороку відзначають в останню неділю травня. У 2026 році свято припадає на 31 травня.

Фото: КМДА

27.05.2026


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *