
Як передає Укрінформ, про це повідомляє КМДА.
"Виставка «Незламне місто» – це мистецький проєкт, який спрямований на художнє відтворення краси й характеру столиці України через творчі роботи студентів і викладачів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на виставці представлені творчі роботи студентів і викладачів Фахового коледжу «Універсум» Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. До експозиції увійшли живописні та графічні твори, що відображають Київ як символ стійкості, натхнення та незламності. У своїх роботах митці поєднали історичну спадщину столиці із сучасними образами міста.

Кураторка проєкту – Шлапак Алла Василівна, проректорка з науково-педагогічної роботи та інноваційного розвитку Київського столичного університету імені Бориса Грінченка та депутатка Київради.

Відвідати виставку можна на станції метро «Золоті Ворота» до 11 червня.

День Києва щороку відзначають в останню неділю травня. У 2026 році свято припадає на 31 травня.
Фото: КМДА