У Франції пройшла виставка робіт юних художників із Кривого Рогу

1 червня до Міжнародного дня захисту дітей у французькому місті Пон-Круа відкрилася виставка робіт юних митців із нашого міста. Їх автори - вихованці школи мистецтв №1, а відбулась така культурна подія в рамках акції «Мистецтво Франції очима дітей». Спрямована вона на те, аби ще більше розвинути культурні та партнерські зв’язки Кривого Рогу із європейськими містами та організована за підтримки Посольства Франції в Україні. Про те, як пройшло відкриття експозиції повідомляють представники школи мистецтв №1 на своїй сторінці в соцмережі.

Ще торік учням школи мистецтв №1 запропонували приєднатися до арт-акції «Дружба України та Франції. Разом до перемоги!». Юні художники виконували роботи на тему «Мистецтво Франції очима дітей», інтерпретуючи улюблені шедеври французьких митців.

Діти із захватом відгукнулися, а приєдналися до акції більше 160 учасників. 22 квітня у Металургійному районі педагоги школи влаштували виставку, де представили 55 найкращих робіт. А 25 квітня на весняний вернісаж завітав уже представник Посольства Франції в Україні. 

Після чого картини криворіжців відправили до французького міста Пон-Круа. Це невелике, проте затишне містечко, яке розташоване неподалік узбережжя Атлантичного океану у регіоні Бретань. Воно має давню та багату історію, а однією з архітектурних пам'яток виступає каплиця Святого Вінсента. Саме в її стінах 1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей стартувала выставка малюнків маленьких криворіжців.

Французи могли поглянути на свою ж культуру очима дітей далекого за відстанню, але близького за цінностями Кривого Рогу. За свідченням представників школи мистецтв №1, які також були на відкритті, відвідувачі просили передати учням навчального закладу, що вони дуже талановиті, а вчителям та наставникам висловити подяку за гарну підготовку юних талантів.

 
03.06.2023


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *