Стала відома нова дата прем'єри другої «Дюни»

Прем'єру фільму Дені Вільньова "Дюна: Частина друга" знову перенесли. Студія Warner Bros. та Legendary підтвердили, що тепер стрічка вийде на екрани 1 березня, повідомляє Variety.

Тобто тепер стрічка вийде на два тижні раніше, ніж планувалося. У серпні вихід другої «Дюни» перенесли з 2023 року на 2024 рік, встановивши дату прем'єри 15 березня. Спочатку планувалося, що сиквел вийде 3 листопада 2023 року, але його прем'єру перенесли через страйк у Голлівуді.

Фільм є екранізацією роману Френка Герберта "Дюна". До своїх ролей у сиквелі повернуться Тімоті Шаламе, Зендая, Ребекка Фергюсон, Джош Бролін, Дейв Батіста та Хав'єр Бардем. До акторського складу приєднаються також Флоренс П'ю та Леа Сейду.

Перший фільм «Дюна» вийшов у 2020 році, в ньому показано половину першої книги. Центральною історією фільму стала розповідь про життя Пола Атріда та його сім'ї. Вільньов заявив, що він також зацікавлений у створенні третього фільму за сиквелом роману Герберта «Месія Дюни», хоча цей проєкт ще не отримав схвалення.

20.11.2023


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *