Про це повідомила пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики, передає Укрінформ.
У Міністерстві зазначили, що це «перший український культурний хаб на Олімпійських іграх, який став можливим завдяки ініціативі Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, Олімпійської збірної та Офісу Президента України».
Проєкт «Імерсивний Шевченко» отримав підтримку Міжнародного фонду «Відродження» і став важливою подією культурної програми.
Презентацію в Парижі провів директор BnF – Bibliothèque nationale de France-Partenariats Рой Аміт. Після презентації гості мали змогу насолодитися живим виконанням на віолончелі від Тараса Бервецького.
У МКІП наголосили, що цей проєкт є результатом канадсько-української співпраці між Першим Благодійним театральним фондом, RocknLight Multimedia, Kostyuk Productions та Національним музеєм Тараса Шевченка.
«Проєкт реалізовано за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», що підтверджує важливість культурної дипломатії та спільних зусиль у популяризації української культурної спадщини на міжнародній арені», - зауважили в Міністерстві.
Як повідомляв Укрінформ, у Будапешті відкрили виставку експонатів, створених українськими дітьми.
Фото: МКІП