Куди піти в липні: концерти, виставки та інші події, варті уваги

Атмосферні концерти просто неба, музичні фестивалі з відомими артистами та міжнародні літературні події — ці та інші події відбуватимуться впродовж липня.

Які з них варто відвідати? Ми зібрали заходи, варті уваги.

Виставка Юрія Болси «За прозорою завісою»

Де: Мала Галерея Мистецького Арсеналу
Коли: до 28 липня

Виставка зосереджена на самотності та чутливості до змін у житті. Події, розмови, ситуації та будь-які знаки мотивують продовжувати рух уперед, проте також змушують залишатися в безпечних умовах.

До цих роздумів художника підштовхнув переїзд з рідного Червонограда до Києва. Самотність стала постійною супутницею митця в столиці. Навіть серед людей у натовпі він відчував себе загубленим і чужим, а звичні соціальні зв`язки сприймалися як виклик. Як розповідає Юрій, велике місто мало вгамувати самоту, але насправді та лише поглибилася.

Концерти на V’YAVA

Де: ВДНГ

На V`YAVA лунатиме найрізноманітніша музика — від вишуканого джазу до потужного драм-н-бейсу, від поетичного фолку до енергійного репу. 

11 липня — концерт української співачки та композиторки з вірменським корінням LAURA MARTI.

12 липня — вечір вишуканого українського джазу.

13 липня — виступ британської легенди драм-н-бейсу BCee.

14 липня — день електронної музики з TEN WALLS та GØYA.

Літературний фестиваль  «Місяць авторських читань»

Де: мала сцена Львівського театру імені Лесі Українки 
Коли: 13-14 липня

На літературному фестивалі чеські та українські літературні діячі презентують свої твори та візьмуть участь у публічних дискусіях. 

Серед цьогорічних авторів — головний редактор міжнародного порталу Global Voices Філіп Нубел, поетеса Любов Якимчук, поет Дмитро Лазуткін, чесько-український та українсько-чеський перекладач Олексій Севрук, чеська письменниця Зузана Габрішова.

Музичний фестиваль ATLAS UNITED 2024 

Де: ТРЦ Blockbuster Mall
Коли: 19-21 липня

На глядачів чекатимуть виступи понад 70 українських артистів. Серед них — «Бумбокс», Артем Пивоваров, «Жадан і Собаки», «Без обмежень», Dantes, «Курган & Agregat», «Друга Ріка», Latexfauna та Verka Serduchka. У програмі також будуть стендапи від Василя Байдака, Насті Зухвалої, Свята Загайкевича та Сергія Чиркова.

Організатори планують зібрати 100 мільйонів гривень на фестивалі: половину коштів вони спрямують на закупівлю роботів через платформу UNITED24, решту — на забезпечення дронами ЗСУ.

Жива музика просто неба від A CONCERT

Де: Gulliver, River Mall

A CONCERT пропонує музичні програми у виконанні оркестру GosOrchestra, створеного для якісного відтворення хітів в авторському симфонічному аранжуванні. Глядачі почують композиції від Metallica, Lady Gaga, Adele, Imagine Dragons, Queen, Lana Del Rey, Maneskin та The Weekend.

Список концертів можна подивитися за посиланням.

Персональна виставка Антона Саєнка «Ранковий вечір»

Де: The Naked Room
Коли: упродовж липня

Емоційні зображення з неконкретним образом — так можна описати роботи, представлені Антоном Саєнком у The Naked Room. Антон Саєнко пише природний ландшафт, який не може існувати в реальності. Він прагне віднайти власну мову та створити ефект глибини, аби запросити глядача в інший вимір, у простір, вільний для інтерпретацій.

Головна робота експозиції має ту ж назву, що й виставка — це монументальний живопис, який домінує у просторі над іншими полотнами та створює своє особливе середовище в стінах галереї. Тут ранкові й вечірні колорити обʼєднуються — всередині композиції глядач бачить романтичне світанкове небо, яке в тому ж полі картини перетікає в пейзаж пізньої пори доби.


10.07.2024


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *