82 митці поділяться своїми щоденниками на виставці в Києві

Завершальною подією виставкого сезону в просторі «AkT» на «Арт-завод Платформа» стане відкриття виставки «Я SINоптик», головним наповненням котрої стануть щоденники 82-х талановитих художників з усієї України. Збірна експозиція порушить тему психічного феномену множинної особистості, хворобливих реакцій нервової системи, витіснених спогадів. Форми донесення інтроспекцій: скульптура, інсталяція, відео/фото-арт, графіка, живопис, музика та перформативні практики.

 

Усі зображення надано організаторами

 

Аліса Якубович, арт-кураторка культурного простору «AkT» відмічає: «На закритті сезону в «AkT» ми з командою вирішили втілити те, що відкладали три літа. Дали митцям можливість розповісти про свої переживання та страхи у будь-якій формі. Перформанс з підвішеними оголеними тілами у «коконах», live з крайньої півночі, відбитки жіночих тіл з силікону. Глибокі сенси приводять до незвичних форм!»

 


 

На виставці «Я SINоптик» буде представлено інтерактивну інсталяцію «Небезпеку видно не одразу», розроблену Представництвом МОМ, Агентства ООН з питань міграції, в Україні. Через отвір в одній з граней великого чорного куба видно обрис дитини, що жебракує, а подальша взаємодія з арт-об’єктом дає можливість побачити проблему в іншому світлі. Мета інсталяції — привернути увагу громадськості й показати реальність, у якій перебувають діти, що жебракують. Експонат також надає необхідну інформацію про проблему дитячого жебракування, алгоритм дій у випадку виявлення такої дитини та основні інформаційні ресурси з протидії торгівлі людьми в Україні.

 «Ми раді, що у 2018 році змогли продемонструвати роботи 200 українських художників та відкрили 11 творчих майстерень для резидентів «Арт-завод Платформа», тим самим розвиваючи один з пріоритетних напрямів. «АkТ» залишається важливим соціальним проектом, який підтримує молоде українське мистецтво», — коментує Сергій Соколов, маркетинг-директор «Арт-завод Платформа».  

 

Відкриття експозиції 6 вересня о 20:00, у культурному просторі «АkТ» на території «Арт-завод Платформа». На відкритті виступить проект «Lovozero».

 

Виставка триватиме до 30 вересня. Вхід вільний.

 

Графік роботи:

Чт-пт: 12:00 – 20:00

Сб-нд: 11:00 – 21:00

05.09.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *