"Зоряна краса" фінських ночей у фото роботах Оскара Кесерчі

Сяюче міріадами зірок небо - рідкісне, якщо не сказати виняткове видовище для жителів великих міст. У серпні, буває, блимне небосхил сотнею-другою далеких лампочок - ми і тому раді. А в основному ночами від смогу і ілюмінації над головою якась каламутна жовтизна. Добре, що є такі фотографи, як Оскар Кесерчі, які знімають для нас неземну красу зоряного неба. Хоч на картинках подивимося, і то добре.
Оскар - фін, але виріс на грецькому острові Родос. Фотографією він особливо не захоплювався, поки не повернувся на батьківщину. Пишність фінської ночі настільки вразило його, що він вирішив придбати якісну дзеркальну камеру. Самостійно навчився фотографувати і тепер частенько виходить на «полювання» за зірками.

«У більшості випадків я ходжу на зйомку один, - каже Оскар. - Зоряною вночі, залишившись наодинці з собою, відчуваєш абсолютно особливі відчуття ».

зорі1зорі2

«Якщо на моєму знімку зображена людина - це я. Ставлю таймер на камері, добігаю до потрібного місця і кілька хвилин стою нерухомо, щоб кадр вийшов чітким. Довга витримка тренує терпіння ».

зорі4зорі3

14.01.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *