За малюнки на каменях і скелях художниці заборонили з'являтися у всіх парках США

Суд заборонив американській вуличній художниці Кейсі Нокет (Casey Nocket) з'являтися в семи національних парках США загальною площею 524 мільйони акрів. Рішення діятиме протягом двох років, повідомляє The Los Angeles Times. До цього покарання додали 200 годин громадських робіт і штраф, розмір якого визначать пізніше.

Нокет визнали винною у псуванні об'єктів національного надбання — вона малювала графіті на каменях і скелях, у тому числі в Долині Смерті і поблизу озера Крейтер.

«Це просто неповага до нашого спільного скарбу. Працівники національних парків посилено працюють, щоб повернути природі первозданний вигляд», — зазначив федеральний прокурор США Філіп Талберт.

На малюнки Нокет в 2014 році звернули увагу користувачі Reddit і блогери. У своєму Instagram художниця пояснювала, що використовує акрил і водостійкі маркери (пост не зберігся), чим викликала обурення в соціальних мережах. Зрештою, небайдужі американці створили петицію, що закликає покарати Нокет, а потім відправили її в адміністрацію президента Барака Обами.

23.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *