З нотками фольку: Віктор Винник і МЕРІ зняли кліп на пісню "Красиво"з ансамблем "Верховина"

Про це повідомила прес-служба музикантів, інформує Еспресо.Захід 

Віктор Винник і МЕРІ на власну пісню "Красиво" зняли кліп за участі заслуженого прикарпатського ансамблю пісні і танцю "Верховина" з Дрогобича під керівництвом Сергія Дмитрієва. Ця пісня увійшла до найновішого альбома Віктора Винника і МЕРІ "Жити, щоб пам’ятати", який побачив світ рік тому. Серед 10 пісень, що склали той альбом, - три ( і "Красиво" серед них) належать до так званого "балканського циклу". 

"Хоча гурт МЕРІ позиціонує себе як рок-формація, - ідеться у повідомленні, - Віктор Винник давно зізнавався у любові до фольк-музики, особливо до балканських мотивів. Він пояснює це тим, що народився у Карпатах, а звідти до Балкан не так вже й далеко". 

Отож актори (а головні ролі в кліпі виконали артисти Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича Тетяна Моджук та Юрій Федчук) повинні були пережити в кадрі кілька важливих етапів свого життя тоді, як артисти ансамблю - символізувати собою життєву круговерть. Відео вийшло лаконічним, але водночас наповненим символікою, змістами та емоціями. А завдяки яскравим костюмам артистів "Верховини" отримало ще й додатковий  карпатський драйв.

  • Віктор Винник і МЕРІ представили "Голос війни" першу пісню з майбутнього- 8-го – альбому
13.06.2024


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *