Вуличний художник Revok мирно владнав конфлікт з компанією H&M, яка використала його роботу без дозволу

Вуличний художник Джейсон Вільямс з Лос-Анджелесу, який працює під псевдонімом як Revok мирно владнав конфлікт зі шведською компанію H&M, яку раніше звинуватив у порушенні авторських прав за то, що  бренд зняв свою рекламну кампанію на тлі його графіті, не отримавши згоди автора.

За даними видання Detroit Free Press, в рамках врегулювання конфлікту компанія погодилася фінансувати ряд мистецьких закладів та благодійних організацій в Детройті. Ці організації включають такі проекти: City Year, Living Arts Detroit, MOCAD, Teen Council, and the Empowerment Plan.

«Детройт — особливе місце для мене, де я провів кілька років, живучи і працюючи, і місто, в якому я завжди буду відчувати себе як вдома», — говорить Джейсон Вільямс.

Нагадаємо, у січні 2018 року художник звернувся до H&M з листом, в якому зажадав від компанії припинити поширювати рекламу в соцмережах і виплатити йому компенсацію. У компанії не погодилися з вимогами Вільямса, назвавши його роботу вандалізмом. Після того, як Вільямс заявив, що звернеться до суду, компанія подала позов проти художника. Юристи H&M відзначили, що за законом робота графіті-художника вважається вандалізмом, а не витвором мистецтва, тому у Вільямса немає прав на його малюнок. Через деякий час ряд інших вуличних художників влаштували бойкот компанії, що та не дотримується авторських прав, після чого юристи H&M вирішили забрати свій зворотній позов із судової інстанції, запропонувавши автору улагодити конфлікт без феміди.

10.09.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *