Всю історію українського мистецтва помістили в один календар

Альбом-календар "Українське мистецтво: від доби бронзи до сьогодні" видало видавництво "Родовід". Видання містить 365 зразків української фотографії, кераміки, вишивки, живопису - починаючи від наскельних малюнків до сучасності.

Це календар на кожен день, тому представлено 365 творів, а сторінок удвічі більше. Велике видання на 365 розворотів. З собою в сумці його не поносиш, - розповіла координатор проектів видавництва "Родовід" Анастосія Білоусова. - Спочатку була ідея створити таке подарункове видання до ювілейного Дня незалежності. Водночас він майже збігся з ювілеєм видавництва. Наступного року йому теж 25. Ми хотіли зробити такий подарунок і разом з тим підсумкову роботу. До календаря увійшли різні твори, які використовувалися у попередніх наших виданнях. Є деякі, які ще не видані і плануються цього та наступного року.

Упорядники намагалися максимально відобразити історію українського мистецтва — каже Анастасія Білоусова.

- Це сучасні художники, багато видань українського авангарду, харківська пейзажна школа, давні ікони, мамаї, вишивка, художні килими, прикраси, порохівниці, скрині, скульптури різних часів і зовсім давні видання про добу бронзи. Увійшли також сучасні фотомистці і контемпораристи – всі і все, про що виходили наші книги з 1992-го по 2017 роки. Разом з тим це доволі суб'єктивна підбірка.

Календар підходить на будь-який рік. У ньому вказані місяці і числа, але немає прив'язки до днів тижня.

24.01.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *