Відеороботи відомих британських художників покажуть у рамках тернопольского фестивалю

Британська Рада в Україні, агенція Film London та DzygaMediaLab (Київ, Україна) оголосили тур показів колекції "Moving Pictures: відеоарт британських художників з Премії Джармена, Film London" у Тернополі, Херсоні, Дніпрі та Києві, що відбудуться протягом квітня-липня 2017 року.

"Moving Pictures" — програма відеоробіт, що показує якість та експериментальний характер відеоарту, створеного художниками у Великобританії.

Ця інноваційна програма відеоарту була зібрана командами відділу візуального мистецтва та відділу кіно Британської Ради, у співпраці з агенцією Film London, та об'єднує твори 18 художників, які були номіновані на престижну Премію Джармена Film London протягом останніх семи років. У програмі є відеороботи лауреатів премії Тернера Льор Пруво та Елізабет Прайс, учасників відомої виставки British Art Show 8 Джона Акомфра, Рейчел Маклін і Джеймса Річардса, а також  важливі роботи Еда Аткінса, Кліо Барнард, Бена Ріверса та ін.

Кадр із відео Лаури Баклі The Magic Know-How

В Україні кожен показ програми буде супроводжуватися вступом, професійними коментарями та обговоренням з командою DzygaMediaLab (Київ, Україна): Яніною Пруденко (Незалежна кураторка і дослідниця мистецтва нових медіа, викладачка, засновниця і кураторка Відкритого архіву українського медіа-арту), Юлією Кузнєцовою (координаторка DzygaMediaLab та Відкритого архіву українського медіа-арту, кінокритикиня), а також  перед кожним показом буде розповсюджуватися наклад публікації про програму, перекладений українською мовою.

Кадр із відео Origin of the Species

"Moving Pictures" є частиною міжнародної програми пересувних виставок команди візуального мистецтва Британської Ради, і до теперішнього часу програму вже було показано у Великобританії, Ірландії, Франції, Іспанії, Естонії, Єгипті, Азербайджані, Узбекистані, Китаї, Новій Зеландії та Індії.

Показ у Тернополі пройде в рамках фестивалю експериментальної музики та медіа-арту Hamselyt festival / Гамселить '17. Він відбудеться 21 квітня в кінотеатрі "Палац кіно" (вул. Франка, 8). Початок показу о 18.00.

21.04.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *