Вхід до Метрополітену стане платним для туристів з різних куточків світу

Керівники музею Метрополітен заявили, що вперше за 50 років "не-ньюйоркці» повинні будуть заплатити обов'язковий вступний внесок при вході. Така новина, ймовірно, буде гаряче обговорюватися, адже вона являє собою серйозну зміну довгострокової політики, яка дозволяла кожному платити стільки, скільки він сам забажає. Керівництво установи говорить, що цей крок необхідний для забезпечення надійного потоку доходів, а також довгострокової стійкості музею. Втім, президент і головний виконавчий директор Метрополітену Деніел Вайсс оголосив, що політика «за вашим бажанням» буде продовжена для всіх жителів штату Нью-Йорк, а також студентів з Коннектикуту і Нью-Джерсі. Однак будь-якого користувача повинні будуть заплатити обов'язковий вступний внесок: дорослі - $ 25, літні люди - $ 17, студенти - $ 12.

Музей буде безкоштовним для всіх дітей у віці до 12 років. Нова політика набуде чинності 1 березня. Відзначимо, що відвідуваність музею вже другий рік поспіль перевищує 7 млн ​​осіб. Це ще один крок Met, щоб збалансувати свій бюджет до 2020 року. На прес-конференції комісар з питань культури міста Том Фінкельплелл назвав зміну «інструментом, необхідним для подальшого процвітання» і зазначив, що подібна політика діє в інших американських установах, в тому числі в Детройтському інституті мистецтв. За словами Вайсса, «відсоток відвідувачів, які платять повний пропонований вступний внесок, за останні 13 років впав на 73%».

метрополитен1

 

Нова політика також включає потенційне скорочення фінансування з боку уряду Нью-Йорка. Наприклад, в минулому році Мет отримав всього 10% свого щорічного бюджету, що становить близько $ 305 млн. Велика частина з цих грошей призначене для оплати комунальних витрат, пов'язаних з будівлею. В рамках нової системи щорічна підтримка може бути скорочена на суму до $ 3 млн. Том Фінкельплелл каже, що гроші можуть бути перенаправлені на інші культурні ініціативи в районах з обмеженими ресурсами міста. Деяким спостерігачам не треба було багато часу, щоб висловити стурбованість з приводу нових змін. Мистецтвознавці The New York Times Холланд Коттер і Роберт Сміт назвали цю ідею помилкою. Сміт назвав нову політику «нативістською». «Це ділить людей на багатих і бідних, рідних і іноземних».

12.01.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *