В світ виходить продовження легендарного українського мультфільму «Козаки»

Онлайн-кінотеатр MEGOGO оголосив про вихід на світовий ринок першого проекту власного виробництва - мультиплікаційного серіалу під назвою "Козаки. Футбол", сиквела легендарного українського мультфільму, йдеться в прес-релізі онлайн-кінотеатру.

Як зазначається у повідомленні, проект був створений спільно з анімаційною студією Baraban і автором сценарію оригінального мультфільму Едуардом Киричем.

"Сучасний мультсеріал розповідає про пригоди героїв в Європі. Тема футболу вибрана не випадково і приурочена до Чемпіонату Європи, який стартує з 10 червня 2016 року. Кожна нова серія розповідає нам про країни і збірні, з ким встигли поборотися у футбольному поєдинку наші герої", - наголошується в повідомленні.

У продовженні серіалу буде 26 коротких серій

З 28 травня продовження відомого анімаційного серіалу зможуть подивитися користувачі відеосервісу з України, СНД, Грузії, країн Балтії, а також глядачі з будь-якої іншої країни світу за допомогою різних платформ - в веб-версії сайту, на мобільних пристроях для iOS, Android, Windows і в додатку MEGOGO для Smart-TV.

Загальний бюджет проекту, як наголошується в прес-релізі, він склав кілька сотень тисяч доларів.

30.05.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *