В Росії хочуть ввести спеціальний податок на іноземні фільми

Представники фракції «Справедлива Росія» Ільдар Самієв і Олег Пахолков внесли до Держдуми РФ законопроект, що передбачає прогресивну шкалу оподаткування на прокат іноземних фільмів в Росії.

Аналогічні поправки вносяться в Податковий кодекс РФ, повідомляє РИА «Новости». Виходячи з даного законопроекту, фільми зарубіжних прокатників, компаній та їхніх філіалів будуть оподатковуватися за ставками податку на прибуток в залежності від кількості кінозалів, в яких йде показ фільму. 

Наприклад, якщо фільм йде в 80-100% кінозалах по країні, то ставка складе 20%, якщо у 60-80% кінозалів — ставка 15%, при показі у 40-60% кінозалів — ставка 10%, у 20-40% кінозалів — ставка 5%, а в менш 20% кінозалів ставка становитиме 0%.

Виходить, що розважальні фільми іноземного виробництва, що мають суттєві обсяги тиражів в РФ, будуть обкладатися підвищеною податковою ставкою, доходи від рідкісних фільмів, які розповсюджуються в менших кількостях, будуть оподатковуватися за нижчою податковою ставкою або ж взагалі не підлягати оподаткуванню, пояснюють депутати.

28.04.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *