Українське видавництво "Артбук" проведе турне до нової книги "Як у Тіні"

Якщо рок-гурти влаштовують турне з новими альбомами, то видавництво «Артбук» вирішило влаштувати тур до нашої нової книги – «Як у Тіні». За один тиждень планується відвідати Івано-Франківськ, Коломию та Криворівню: будуть презентувати новий формат «книги про книгу», говорити про важливість візуальних видань і, звісно, розповідати, як Георгій Якутович ілюстрував «Тіні забутих предків» – та чому це може бути цікавим.

Отже, розпочинаєється подорож з міста Івано-Франківськ. 21 червня о 18:00 у Книгарні Є (вул. Незалежності, 31) на членів групи чекатиме цікава й затишна розмова про книгу «Як у Тіні», про досвід авторів-упорядників щодо створення візуальних книг, про українську графіку ХХ століття, а також ви отримаєте можливість погортати і придбати наші видання.

Далі «Артбук» рухається на батьківщину «Тіней забутих предків», до улюбленої місцевості Георгія Якутовича – Карпат.

23 червня о 16:00 у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття (Коломия, вул. Театральна, 25) , окрім презентації книги, зосередимось на питаннях культури гуцулів у творчості Якутовича. Що вкладав графік у свої роботи, якими він бачив мешканців Карпат?

Ще більше про творчість і життя Якутовича ви зможете дізнатися безпосередньо у місцях, де він жив і працював – у Криворівні та Дземброні. 24 червня, у суботу, «Артбук» пропонує вам справжню подорож місцями художника: з ранку, о 10:00, ми виїдемо з Криворівні, відвідаємо Ільці та Дземброню, піднімемось до хати гуцулки Марії Іллюк, яка знала Якутовича особисто. А ввечері, о 18:00, влаштуємо презентацію книги «Як у Тіні» в Літературно-меморіальному музеї І. Франка (Криворівня). З проведенням туру нам допоможе справжній знавець і мешканець Карпат – Іван Зеленчук.

Це – прекрасний шанс зробити свій відпочинок у Карпатах більш корисним і культурним, дізнатися про те мистецтво, яке отримало витоки з цих гір. Тому «Артбук» запрошує всіх відвідувачів Карпат у ці дні приєднатися до нашого туру! Приїжджайте до Коломиї 23-го і залишайтеся на презентацію; або долучайтеся до туру Карпатами 24-го червня: організатори забезпечимо вам проїзд від Криворівні та назад; також протягом подорожі можливий обід-пікнік у Дземброні – селі, пейзажі якого так часто фігурували в гравюрах Якутовича.

Звертаємо вашу увагу, що ви можете приєднатися до нас на будь-якому етапі, у зручний для вас день. Також, ми не забезпечуємо учасників житлом і переїздом, а лише пропонуємо події для відвідування.

Участь у турі є безкоштовною, окрім витрат на автобусну екскурсію – ціна сформується від кількості людей у групі/

Тож, що таке «Як у Тіні»?

У 1967 році виходить книга Коцюбинського «Тіні забутих предків» з дереворитами молодого художника Георгія Якутовича. Вона миттєво викликає захоплення, а через 50 років ми видаємо про неї свою книгу – «Як у Тіні».
«Як у Тіні» – це не тільки огляд книги. Автори зачепили ще багато тем: відкрили Якутовича як фотографа, додали роботи та світлини, які раніше ніколи не публікувалися, показали ескізи та підготовчі матеріали, що збереглися в родинних архівах, і, звісно, провели широке дослідження життя та творчості художника. Вони зробили книгу нового формату про українське мистецтво.

Подорожувати разом з книгою будуть упорядник книги Павло Гудімов, авторка-упорядниця Поліна Ліміна, а також менеджер книги Ксенія Лях.

14.06.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *