У знаменитому Бельведері з'явиться аудіогід українською мовою

Знаменитий палацовий комплекс Бельведер у Відні працює над аудіогідом українською мовою. Він з'явиться влітку 2019 року – в липні або серпні.

Як зазначив посол України в Австрії Олександр Щерба, українська сторона вже узгодила текст угоди з директором музею Вольфгангом Бергманном, 24tv.


У Бельведері зазвучить українська мова // Getty Images

За словами дипломата, ініціювала проект Україна. Гроші на нього виділяє "Український інститут". Все тому, що цьогоріч він проводить рік української культури в Австрії. У програму входять презентація українських стрічок на кінофестивалі Let`s CEE, сучасної української опери, організація виставок візуального мистецтва, міжнародні обміни, підготовка каталогів та відеоконтенту про українську культуру, запуск курсів української мови за кордоном.

Що таке "Український інститут"?Це установа, заснована МЗС України у 2017 році. Її мета – популяризувати культуру України за кордоном, налагоджувати міжнародні культурні зв'язки між людьми та інституціями і створювати можливості для взаємодії українців зі світом. Директором інституту є Володимир Шейко.

01.06.2019


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *