У Києві відкриють молодіжний простір "Натрій"

25 жовтня на базі Молодіжного Центру Громадянської освіти презентують молодіжний простір, названий на честь кіборга Ігоря Брановицького . Гроші на нього збирали студенти Української академії лідерства, проводячи благодійні забіги.

Аби відкрити центр, студенти упродовж чотирьох років проводили благодійні забіги 

Після першого забігу було вирішено назвати центр на честь кіборга Ігоря Брановицького. Для назви використали його псевдо – Натрій.


Уперше забіг провели у 2015 році

Організаторами відкриття є представники найбільших молодіжних організацій – Пласт, УАЛ, ФРІ. Простір функціонуватиме на базі Молодіжного Центру Громадянської Освіти.


Студенти власноруч займалися облаштовуванням центру і ремонтували приміщення

Відкриття пройде  25 жовтня об 11:00 на вулиці Пестеля 5-7 у Києві. На заході будуть присутні міністерка освіти і науки України Ганна Новосад і міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда.

Хто такий Ігор Брановицький?
Ігор Брановицький (псевдо Натрій) – кулеметник 90-го окремого десантного штурмового батальйону "Житомир" 81-ї десантно-штурмової бригади, загинув у боях 21 січня 2015 року.

Під час оборони аеропорту витягнув на собі двох поранених побратимів з нового терміналу, після чого сам потрапив у полон. Як розповіли очевидці, після тортур і знущань над побратимами добровільно визнав себе кулеметником, якого так розшукували бойовики.

Після катування був застрелений двома пострілами у голову російським терористом "Моторолою". У березні ідентифікований серед загиблих, яких вивезли з Донецька.

Похований 3 квітня на Берковецькому кладовищі Києва. Герой України, лицар Ордену "Народний Герой України".

 

Джерело

24.10.2019


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *