Сучасність та епоха Ренесенсу: контрастні полотна домініканського майстра Паулу Фраде

Паулу Фраде (Paulo Frade) також відомий як "paulistano" (від міста Сан-Паулу, де він народився, виріс і живе в даний час) домініканський художник, який пише в класичному стилі, продовжуючи справу майстрів живопису епохи Відродження і майстрів бароко. Він цінує контраст між світлом і тінню, що володіє величезною владою над людьми і предметами в живопису, що підкреслює форму і текстуру всього, що зображено на картині.

"Я намагаюся перенести глядача всередину полотна. Я намагаюся "намацати" спосіб захопити сутність і духовний стан людей, а також зобразити атмосферу моменту. Я вимагаю від картини, а значить і від себе, щоб вона і моя техніка передавала цю атмосферу, аромат і розумні аспекти, що містяться в навколишньому просторі ".

контраст

контраст1

Фраде почав малювати дуже рано. У віці 5 років він вже зображував на папері те, що бачив по телевізору, в основному, це були сцени з мультфільмів, таких як Speed ​​Racer, Людина-Павук і інші. Подібні "грайливі" вправи тривали кожен день. У віці 11 років, за підтримки своєї матері, Пауло почав учитися малюванню. Його перші уроки були в художній школі Кандідо Портінарі, де він навчився основним прийомам художнього малювання. Тільки через рік, молодий художник познайомився з людиною, який розповів йому все про мистецтво живопису: це був маестро Педро Алзага.

контраст4

контраст2

В даний час, Паулу Фраде працює як професійний художник "painting artist" і інструктор, який викладає образотворче мистецтво в муніципальних художніх школах і ведучий семінари для початківців художників у своїй майстерні.

01.12.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *