Сучасний художник Хасан Кейл створює мініатюрні картини на крилах метеликів

Такі художники, як Хасан Кейл (Hasan Kale) народжені, щоб дивувати людей. Потрібно мати дуже хороший зір, величезну кількість терпіння і посидючості і неймовірно точну і міцну руку. Крила метелика - дуже крихке полотно для художника. Варто зробити один невірний рух і найтонші крильця виявляться непридатними. Складність такого живопису ще й в тому, що необхідно зберегти той малюнок на крилах метелика, який є оригінальним. Якщо ви ловили коли-небудь метеликів, то напевно знаєте, що пилок, з якої і складається вигадливий і красивий малюнок може зіпсуватися від одного лише дотику пальця.

Малюнок на крилах метелика, який є оригінальним, служить приголомшливим фоном для зображення. Але тут необхідно чітко розбиратися - який саме малюнок підійде твоєму зображенню.

 

метелики1

метелики2

Якщо зображується захід, пустеля, то краще, звичайно, для цього підійдуть жовті метелики, якщо ніч, то чорні і так далі. У всякому разі, навіть після хорошого підбору малюнка і фону, залишається складним сам процес. Тут необхідно бути справжнім Лівшею, адже це мініатюрна робота, що вимагає неймовірної точності.

У своєму роді - це справжні мініатюрні шедеври. Точно не можу сказати, скільки можуть існувати подібні картини, але ймовірно, при належному догляді, дуже і дуже довго. Hasan Kale крім метеликів малює і на інших крихітних речах, наприклад, насінні, горіхах, мушлях, жуках і так далі.

метелики4

метелики3

10.01.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *