Сценарист «Гри престолів» працюватиме над серіалом «Володар перснів»

Один з продюсерів та сценаристів «Гри престолів» Браян Когман приєднався до команди сценаристів серіалу за мотивами «Володаря перснів», який знімає Amazon Studios.

Про це повідомляє Variety.

За даними видання, Когман підписав контракт і вже приєднався до команди інших сценаристів — Джона Д. Пейна та Патріка Маккейна.

Когмана називають людиною з енциклопедичними знаннями світу Джорджа Мартіна, останній написаний ним епізод — друга серія останнього, восьмого сезону «Гри престолів» під назвою «Лицар семи королівств».

За даними спільноти прихильників Джона Толкіна The One Ring, у команді сценаристів «Гри престолів» Когман відповідав за дотримання в серіалі канонів книги Мартіна.

 
Встроенное видео
TheOneRing.net@theoneringnet
 
 

BREAKING: Game of Thrones TV show lore-master & writer Bryan Cogman now leading Amazon’s LOTR.

He is known as the “third head” alongside Benioff & Weiss whose job was to maintain book fidelity across the GoT TV series.

 
536 человек(а) говорят об этом
 
 

У березні 2019-го Amazon розкрив епоху, в якій відбуватимуться події першого сезону серіалу «Володар перснів» — в офіційному акаунті серіалу в Twitter опублікували карту світу із написом «Ласкаво просимо у Другу епоху». 

The Lord of the Rings on Prime
 
@LOTRonPrime
 
 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all, and in the darkness bind them, In the Land of Mordor where the Shadows lie.

 
10,9 тыс. человек(а) говорят об этом
 
 

В цю епоху головний антагоніст роману «Володар перснів» Саурон разом з ельфами створив персні влади, а потім таємно викував єдиний Перстень. Закінчилася епоха битвою Останнього союзу, яка показана в пролозі до трилогії «Володар перснів» Пітера Джексона. Основні події роману «Володар перснів» відбуваються в Третю епоху.

Amazon Studios планує випустити серіал за мотивами «Володаря перснів» не раніше другої половини 2020 року. За даними The Hollywood Reporter, студія викупила права у нащадків Толкіна за 250 мільйонів доларів та зобов’язалась зняти щонайменше 5 сезонів, загальний бюджет яких — 1 мільярд доларів.

28.05.2019


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *