Складено рейтинг найбільш шокуючих смертей у Грі престолів

У списку лідирує страчений Нед Старк.

Видання TechInsider склало рейтинг найбільш шокуючих смертей фентезійного серіалуГра престолів. Перше місце в списку зайняв Нед Старк, який був страчений в першому сезоні саги - герою привселюдно відрубали голову.

На думку представників видання, його смерть виявилася не просто шокуючою, але ще і "найнесподіванішою в історії телебачення".

На другому місці опинився Джон Сноу, заколотий своїми товаришами з Нічного дозору. Його смерть вразила шанувальників серіалу настільки, що довгі місяці вони гадали, чи залишиться живий герой. В результаті надії фанів виправдалися - Сноу ожив в шостому сезоні.

Замикає першу трійку Ходор - конюх, який пожертвував своїм життям заради порятунку Брана Старка.

Слідом за ними йдуть принцеса Ширен Баратеон і Кейтлін Старк, а також Робб і Таліса Старк. Троє останніх героїв були вбиті під час так званого Червоного весілля.

Першу десятку замикають Маргеріт Тіреллі, яка згоріла в полум'ї дикого вогню, Оберін Мартелл, який загинув у поєдинку з Горою, а також Рамсі Болтон, розірваний власними собаками.

У список також потрапили Джофрі і Ренлі Баратеон, Рікон Старк, Тайвін Ланністер, Майстер Піцель, король Томмен, Уолдер Фрей і інші. В цілому рейтинг включає 43 імені.

 

05.07.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *