Прийом робіт на фестиваль «Де кіно. Епізод 2» розпочато

18 квітня розпочався прийом конкурсних робіт на фестиваль «Де кіно. Епізод 2». Роботи приймаються у п’яти нетипових номінаціях: «фільм на мобільний телефон», «вебізод», «драма», «комедія», «жахи». Хронометраж робіт – до 7 хвилин. Прийом триватиме до 17 липня.

 Володар Гран-прі фестивалю отримає 50 000 гривень, переможці у номінаціях по 15 000 гривень. Окрім грошових призів, учасники фестивалю зможуть показати свою роботи на великому екрані для кількатисячної аудиторії фестивалю та зарекомендувати себе на ринку українського кіно.

 Роботи судитиме професійне журі. У кожній із номінацій по 3 члени журі, які спеціалізуються у відповідному напрямку. Серед них: Любомир Левицький, поки єдиний, хто знімав в нашій країні жахи; Андрій Шабанов, який відкрив в Україні формат стенд-апів, Сергій Ковальчук, що переклав українською тисячі відомих жартів з іноземних кінофільмів; Вікторія Шульженко, генеральний продюсер каналу ТЕТ і влогер та інші. Детальний склад журі можна переглянути за посиланням - http://www.dekino.com.ua/judges.

 Співголови журі – Вікторія Лєзіна, генеральний продюсер 1+1 продакшн та Ірина Костюк, продюсер FILM.UA Group, саме вони і обиратимуть Гран-прі фестивалю.

 Фестиваль «Де кіно. Епізод 2» відбудеться 22-23 вересня у Києві. В програмі очікуються майстер-класи відомих українських і світових діячів, кіноперегляди, фуд-корти та розваги для дорослих і дітей

18.04.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *