Посол у США Маркарова завітала на Вашингтонський український фестиваль

Представники Посольства в США, зокрема посол Оксана Маркарова долучилися до 20-го Вашингтонського українського фестивалю – щорічного заходу, який збирає українців з американської столиці на території на території Українського православного собору Святого Андрія в Сілвер Спрінг, округ Колумбія.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило Посольство України в США.

У вітальному слові Оксана Маркарова висловила вдячність американському народу та уряду і наголосила на важливості збереження та плекання української культури, традицій і мови, особливо зараз, коли вороги намагаються їх нас позбавити.

Представник сенатора Кардіна Кевін Мак та представник губернатора штату Меріленд, заступник держсекретаря Майкл Лор також звернулися до присутніх і підтвердили свою незмінну підтримку України та українського народу.

Програма фестивалю включала концерт за участю українських танцювальних колективів і виконавців зі США та Канади, а також спеціальних гостей з України - Олега Скрипки та Наталії Валевської.

Також відбулися майстер-класи, ярмарок, дитячі розваги та смачна українська їжа.

Зауважується, що частину виручених коштів буде спрямовано на гуманітарну допомогу для України.

Посольство подякувало чудовій українській громаді, а особливо о. Степану Стельяку та його дружині за збереження та поширення українських традицій, кухні, культури та цінностей у США.

Нагадаємо, у Вашингтоні представники української громади, дипломати Посольства України в США та друзі України з числа американців зібралися під стінами Білого Дому на урочисте ралі з нагоди Дня Незалежності нашої держави.

Фото: Посольство України в США / Фейсбук

18.09.2023


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *