Оригінальний стиль художника Бена Гейне "милує око" шанувальників його творчості

Бен Гейне (Ben Heine) - бельгійський художник, карикатурист, фотограф. Працював мультиплікатором, але справжню популярність йому приніс, так званий, фотопис. Свої роботи він виклав в інтернет і отримав величезну віддачу від глядачів. Першою його роботою було «Олівець проти камери», замість фрагмента фотографії він підставляв мальований скетч. Смішний малюнок, підставлений в одній з частин фотографії, змінював повністю сенс і настрій початкового фото - виходить дуже цікавий візуальний ефект.

Ben Heine народився в Африці в Кот-д'Івуар, Абіджан. Зараз проживає в Брюсселі і працює в жанрі політичної мультиплікації. Крім своєї основної діяльності Бен є справжнім поліглотом і знає кілька мов: французька, англійська, голландська, іспанська, польська, російська.

бенбен1

Ще один вид його творчої діяльності, який фактично він і придумав, взявши основу з пуантилізму - це малювання колами і точками. Тут він дає волю уяві і малює таким чином світову популярність. Виходить дуже свіжо, оригінально і креативно. Кола, які становлять обличчя і тіло людини, різних розмірів і кольору. Серед знаменитостей, яких він намалював подібним чином, є такі, як Елвіс Преслі, Фредді Меркьюрі, Lady Gaga, Мерилін Монро, Боб Марлі, Емінем, Джонні Депп та інші.

бен3бен2

12.01.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *