Олійний живопис сучасного українського художника Валерія Петрова

Валерій Петров - сучасний український вільний художник. Народився 16 січня в 1965 році в місті Київ. У 1987 році закінчив київське вище танкове інженерне училище. До 1992 року служив у збройних силах на Сахаліні. Потім, до 2009 року, займався власним бізнесом. Зараз не працює. Малював з дитинства, відомий як художник - самоучка. Олійним живописом  почав займатися серйозно з 2014 року.
Пробував себе в різних жанрах і техніках і прийшов до усвідомлення того, що найбільше до душі техніка старих майстрів (багатошарова техніка, школа Леонардо Да Вінчі). Улюблений жанр - портрет. Для вдосконалення техніки пише копії великих майстрів. В даний час, живопис є для мене єдиним засобом доходу. Пише картини і копії під замовлення, живописні портрети по фото.
Митець віддає перевагу олійному живопису, в техніці старих майстрів. Багатошарова техніка, що включає в себе мінімум 7 шарів з повного просихання кожного лакового шару. На написання кожної картини йде від двох місяців і більше. Процес тривалий, але на виході ефект приголомшливий - картини нібито світяться і здаються об'ємними.

олия4олия3олия2олия1

12.02.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *