НХМУ просить допомоги у прихильників

Національний художній музей звернувся до своїх прихильників з проханням про матеріальну допомогу. Збрані з краудфандинг-кампанії кошти підуть на відновлення внутрішнього вигляду музею.

Зокрема, НХМУ має намір відреставрувати підлогу на другому поверсі. Як повідомляється на сторінці музею, донатори суми понад 1000 та 10000 грн. отримають від закладу спеціальні бонуси.

Цього року за рахунок бюджетних коштів і внесків меценатів фасад музею отримав професійне архітектурне освітлення. Також відремонтовано зали другого поверху, де наприкінці літа презентують відновлену експозицію мистецтва ХХ століття.

«Пожертвувані кошти дають інституціям змогу розвиватись, оновлюватись, а, отже, відповідати очікуванням часу і публіки. Ми маємо мрію зібрати потрібну суму за підтримки тих, хто любить і вболіває за “музей з левами”. Цінним є навіть символічний внесок – кожна гривня піде на те, щоб вам було приємно перебувати в музеї. Зі свого боку музей обіцяє прозоре інформування про надходження та використання коштів», – повідомляється на сторінці Національного художнього музею в Facebook.

Дізнатися реквізити та інші подробиці краудфандинг-кампанії НХМУ можна тут.

13.06.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *