Незабаром відбудеться відкриття Art App Hall у Києві

Незабаром відбудеться відкриття нового мистецького простору – Art App Hall у французькому кварталі міста Києва з унікальним характером і форматом.

Art App Hall об’єднує у собі: галерею сучасного мистецтва, художню школу, креативний простір для проведення різноманітних подій: творчих майстер-класів, лекцій та семінарів.

Варто зазначити, що Art App Hall — це не установа освіти у звичайному розумінні цього слова, а творча платформа, метою якої є розвиток, обмін навичками, експериментування та реалізація власного бачення.

Без заголовка-min

Сучасне мистецтво лякає і притягує одночасно. З цього предмету не існує тлумачних підручників, тому що все відбувається тут і зараз. У сучасного мистецтва дуже широкий контекст – ніколи не можливо дізнатись, що саме автор заклав у той чи інший твір. Художники покладаються на своїх глядачів, надають їм право самостійно вигадувати сенси.

Art App Hall створює своєрідне підґрунтя для розвитку мистецтва, об‘єднуючи бізнес формат і сучасне мистецтво. Це територія для вільного самовираження. Потрібно навчитись орієнтуватись у художньому процесі, задля того, щоб зуміти органічно в нього вписатись.

Локація відображає актуальні процеси в міжнародній культурі, надає можливості для відкритого діалогу і створенню нових творів мистецтва.

n ,m

Організатори впевнені, що Art App Hall стане простором взаємодії, обміну ідеями і досвідом для митців і сучасного арт-ринку.

 В рамках проекту на базі Art App Hall функціонуватиме Tuzov Gallery. Відкриття галереї — це важлива культурна подія для міста.

“Tuzov Gallery” — сучасна інноваційна українська галерея заснована у 2015 році, основна діяльність якої спрямована на розвиток українського мистецтва, формування інвестиційних колекцій сучасного та класичного мистецтва. В галереї будуть представлені найцікавіші та найактуальніші проекти сучасних митців.

mn,nj

Вже на новій локації, в рамках проекту Art App Hall відбуватимуться виставки, що об‘єднають роботи провідних митців України і світу.

Своєю метою галерея бачить представлення актуального мистецтва діячам культури, арт-критикам, колекціонерам, представникам бізнесу і широкому загалу поціновувачів мистецтва.

Мистецька галерея відкрита до співпраці як вже з достатньо відомими авторами, так і молодими художниками, постійно відкриваючи нові імена.

Співзасновник Art App Hall, засновник Tuzov Gallery, арт-дилер і куратор Влад Тузов представляє інтереси українських художників на міжнародному ринку актуального мистецтва, формуючи попит на їх творчість і виховуючинових колекціонерів.

«Необхідно у першу чергу демонструвати сучасний арт в усьому світі і робити якісні проекти, які направлені на розвиток брендів», — Влад Тузов.

Виставковий план поки що не розголошується, проте зрозуміло, що галерея стане культовою локацією, яка здивує глядачів експериментальними проектами, які не залишать байдужими ні поціновувачів, ні суспільство.

24.06.2019


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *