Національний музей літератури показує «Липневі дива»

 Національному музеї літератури України триває виставка «Липневі дива». На ній представлена колекція порцелянових ляльок Леоніда Соколова та книги для дітей із фондів музею й Національної бібліотеки України для дітей. Про це повідомлено на сайті Національного музею літератури.

За словами організаторів, виставка «Липневі дива» хоч і адресована юним читачам, але викличе зацікавлення у дорослих: «Літературні теми, вельми насичені несподіваними ситуаціями сюжети, зачарують маленьких читачів, а дорослих повернуть у непроминальний світ дитинства».

В експозиції глядачі побачать порцелянові ляльки, клоунів та інші іграшки, які прокладуть стежку до «Снігової королеви», «Червоної шапочки», «Царівни-жаби», «Пригод Гаррі Поттера» чи у фантастичне задзеркалля Аліси.

Серед книг, представлених на виставці, – найкращі видання «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Ги», «Веселки», «Криниці», «Навчальної книги «Богдан», «Махаона», «Преси України» та багатьох інших.

А всі іграшки – це надбання однієї із найбагатших в Україні приватних колекцій – Леоніда Соколова. Він розпочав збирати порцелянові ляльки та клоунів, коли його донечки були ще маленькими. Нині – це кількатисячна колекція, яка багато разів полонила серця глядачів.

Організатори обіцяють: відвідувачів, які завітають на відкриття виставки з лялькою чи книжкою про іграшки, чекає частування від колекціонера.


Підготувала Людмила Шевченко
Фото з Фейсбук-сторінки Національного музею літератури України

 

08.07.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *