На Андріївському узвозі новий туристичний маршрут: екскурсію «проводять» коти

На Андріївському узвозі з’явився новий туристичний маршрут, екскурсію Києвом у якому проводять коти. Про це повідомили в управлінні туризму та промоцій КМДА .

Маршрут назвали «Стежка Андріївським узвозом». На вулиці вмонтували спеціальну бруківку із QR-кодами та зображенням котів. Відсканувавши код, можна знайти детальний опис різних туристичних локацій міста.

«Ви запитаєте: «чому коти?» Тому, що перші коти оселилися на узвозі задовго до містян і навіть задовго до появи самої вулиці. І дотепер кіт лишається містичним провідником по древньому Києву. Як і належить представникам цього незалежного виду, він гуляє сам по собі, але завжди не проти показати допитливим наймальовничіші куточки свого міста», – прокоментували вибір «провідників» в управлінні туризму.

Серед місць, про які можна дізнатися за допомогою маршруту: Музей однієї вулиці, мурал «Відродження», Київський академічний театр «Колесо», Будинок-музей Булгакова, Театр на Подолі, Замкова гора, житловий мікрорайон Воздвиженський, замок Річарда, найстаріший збережений дерев’яний будинок Києва, Музей Івана Кавалерідзе, Алея художників, Андріївська церква, Старокиївська гора, «місто Володимира».

30.10.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *