Мультфільм "Емодзі" про героїв-смайликів незабаром в українському прокаті

7 серпня в прокат виходит американський мультфільм "Емодзі".

Це сімейна анімація про героїв-смайликів, що живуть в цифровому світі сучасних гаджетів. У світі цьому кожен з смайликів має тільки один вираз обличчя. За винятком Джина, який має цілу гамму емоцій. Стомившись бути "білою вороною" і побоюючись видалення зі смартфона, Джин в пошуках стабільного програмного коду залишає світ емодзі. Відправляється в подорож по іншим популярним додаткам.

"Я знаю, про що ви думаєте:"Що за хрінь? Про що цей мультфільм?". Я вирішив, що емодзі завжди однакові і висловлюють лише одну емоцію. Але що, якщо у одного смайлика будуть всі емоції?" - каже режисер Ентоні Леонідіс, який також став співавтором сценарію.

В озвучуванні "Емодзі" взяли участь такі голлівудські зірки комедійного жанру, як ТіДжей Міллер, Анна Феріс, Джеймс Корден. Музичну емоджі озвучила співачка Крістіна Агілера. Британський актор сер Патрік Стюарт озвучив купку лайна.

Емодзі - система ідеограм і смайликів, який використовується в електронних повідомленнях та веб-сторінках. Графічна мова, що з'явився в Японії в самому кінці 1990-х і моментально поширився по всьому світу.

22.06.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *