Монатік підкорює мережу романтичним кліпом з Венеції: відео

Співак Монатік зачарував мережу романтичною історією в новому кліпі на пісню "Зашивает душу". Режисером ролика стала талановита Таня Муіньо, яка не вперше співпрацювала з артистом.

Не встигли прихильники Монатіка порадіти від прем'єри пісні "Зашивает душу", як співак вже презентував кліп до хіта. Це восьма за рахунком робота артиста і Тані Муіньо.

Чуттєве відео стало своєрідним одкровенням без будь-яких спецефектів та пафосу. Сам Монатік зазначив, що пісня "Зашивает душу" – це зворушлива розповідь про людей, які долають найрізноманітніші життєві труднощі. Яскравий кліп гармонійно доповнив цю думку. 

"Зашивает душу" провокує на добрі спогади або, що ще краще, на їх створення! Перевірили на собі: працює! Нехай душа буде ціла-цілісінька і дах на місці. Зроблено з любов'ю та ритмом,
– додав Монатік. 

Для ефектної історії двох закоханих режисер вдалась до ризику: відео знімали на закритій віллі, а головні герої ролика стрибнули в канал, що є забороненим у Венеції. Проте результат роботи Тані Муіньо вартував таких кроків, адже відео вийшло дуже проникливим та яскравим. Частину кліпу режисер знімала на плівкову камеру, що додало зворушливості до пісні. 

Дивіться кліп Монатіка до пісні "Зашивает душу" (відео):

 

 

01.11.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *