Міністр культури України закликає займатися захистом інформпростору країни

Україна, як і інші європейські країни, повинна займатися захистом інформаційного простору, про це в інтерв'ю "5 каналу" розповів міністр культури України Євген Нищук.

"Я вважаю, що, як і будь-яка європейська країна, Україна також повинна захищати свій інформаційний простір. Так робить Франція, вона захищає свій інформаційний простір, так робить Німеччина, так робить Італія, ми це повинні робити. Інша справа, яким чином це робиться. Я вважаю, що деякі речі треба робити без шуму і пилу, тому що вони небезпечні, тому що ними можуть зловживати і їх треба робити тихо", – сказав Нищук.

За його словами, потрібно, щоб керівники і власники медіа несли відповідальність за той продукт, який вони випускають.

Нищук вважає, що забороняти російськомовний продукт на радіо теж не вихід. За його словами, просто треба визначитися, чому "давати зелене світло".

Євген Нищук – актор театру і кіно, народний артист України, відомий як "голос Майдану", оскільки опікувався промовами під час акцій спротиву. Він уже був міністром культури з 27 лютого до 2 грудня 2014 року. 14 квітня 2016 року Нищука повернули на цю посаду заміст В’ячеслава Кириленка.

19.04.2016


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *