"Медитативні" полотна Патріка Десмета створені в стилі сюрреалізму

Патрік Десмет (Patrick Desmet) - художник креативщик, фотохудожник, сюрреаліст. Талановитий автор, роботи якого представлені далі, створює досить незвичайні речі, які можуть змусити одних посміятися, інших задуматися. Сюрреалізм був придуманий вже давно. Найвідоміший художник, можна навіть сказати геній сюрреалізму, Сальвадор Далі своїми безпрецедентними картинами перевернув все уявлення про мистецтво і подарував даному жанру надзвичайну популярність.

Художники в даній стилістиці звертаються до сюрреальних образів з різними цілями. Одні хочуть епатувати публіку, викликати легкий шок від своїх робіт; другі хочуть ввести людей в незвичайний світ ілюзій, який так сильно схожі на наш світ, що стає зрозумілим те твердження численних релігій і вірувань, що все навколо лише вигадка Богів або якихось вищих сил; треті закладають в свій сюрреалізм глибокий сенс і роблять його в чомусь схожим з символізмом.

сюр2сюр1

Фотоманипуляції художника Патріка Десметом охоплюють всі дані категорії, але головними в них є відчуття і емоційний стан. Символічні сюжети тут поєднуються з справжнім медитативним спокоєм. Образний світ, який більше схожий на сон, може краще всього іншого вихопити суть того, що намагався сказати автор. Багато речей не скажеш словами, і тільки образотворче мистецтво може передати їх в правильному форматі.

сюр4сюр3

09.01.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *