Львівський масштабний арт-фестиваль не за горами

–7 травня у Львові вдруге проходитиме #NWEvol2 — масштабний арт-фестиваль, де буде представлено роботи та проекти молодих амбітних художників, музикантів та дизайнерів. Це три дні концентрації молодого мистецтва, спілкування і обміну досвідом.

В програмі фестивалю:

- виставка сучасного мистецтва

- музика — від класики до електро — Brunettes Shoot Blondes, Secret Avenue, The Cancel, Collegium Musicum, та інші

- лекції — Дарина Скринник-Миська, Олександр Никитюк, та інші

Вперше #NWE відбувся в березні 2016 року і зібрав понад 1500 осіб за 6 годин. До проекту долучився 71 художник з п’яти областей, після події відбувся аукціон.

Конкурсний відбір робіт на #NWEvol2 ще відкритий! 

Проект спрямований на виявлення нових, неординарних імен в сучасному мистецтві і діалогу з глядачем. Відбір робіт проводиться на конкурсній основі. Склад журі: Оксана Маричевська, Катерина Гай, Олександр Никитюк, Катерина Тихоненко. Перевага буде надаватись роботам, що грунтуються на концепції, аналізі й пошуках.

Дедлайн подачі заявок — 7 квітня 2017 року.

Для подачі заявки заповніть анкету.

#NWE — довгостроковий проект, експериментальна платформа для молодих митців. Ініціатива забезпечує площадкою, популяризує та курує художників, які хочуть розвиватися в сфері українського сучасного мистецтва.      

Унікальність #NWE полягає в тому, що він є наймасштабнішою платформою для співпраці на Західній Україні. Фестиваль відкриває нові імена для кураторів і культурних інституцій. Ініціатива розповідає про можливості розвитку молодому художнику, допомагає йому реалізувати себе в складному світі мистецтва. 

12.03.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *