Львів'янин Максим Поліщук став "ілюстратором майбутнього"

18-річний художник зі Львова Максим Поліщук, який зараз живе у штаті Іллінойс, США, переміг у міжнародному конкурсі "Ілюстратор майбутнього".

Один із найпрестижніших міжнародних конкурсів ілюстраторів нагородив Максима грошовим заохоченням і поїздкою у Голлівуд на тиждень, щоб відвідати воркшопи, йдеться на сайті відзнаки. Крім того, йото твори будуть опубліковані у періодичному видання конкурсу, "L. Ron Hubbard Presents Writers of the Future Volume 34".

Максим Поліщук народився у 1999 році у Львові. Він захопився ілюстрацією, коли познайомився із текстами Джона Толкіна та Джоан Роулінг. Для нього мистецтво було найкращою можливістю відтворювати враження від прочитаних історій на папері. Щоб допомогти синові втілювати уявне у житті, мама Максима відвела його у художню школу. Там він провчився 6 років.

У США Максим вивчає політологію та міжнародні відносини в Університеті Лойола у Чикаго. Окрім Максима, першу нагороду в конкурсі отримали Алана Флетчер із Вермонта й Джазмен Річардсон із Флориди.

14.11.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *