Легендарні романи, які "підкорять" світові кіноекрани

Книги - найчарівніше, що ми маємо, а їх автори дивовижні люди, які створюють справжню казку. Сучасні режисери вирішили екранізувати відомі історії, які перевернули наш світ і змусили замислитися над власним життям. Вони впевнені, що їм під силу передати енергію і загадковість творів на екранах кінотеатрів. Редакція Ukraine Art News підготувала перелік найпопулярніших фільмів, які відзняті за мотивами романів і точнісінько підкорять ваші серця.

Студії AMC і Бі-бі-сі адаптують книгу Джона Ле Карре "Маленька барабанщиця" 1983 року. Режисером серіалу з шести епізодів виступить Пак Чхан Ук ("Олдбой", "Наймичка"). У головних ролях знімаються Майкл Шеннон ("451 градус за Фаренгейтом"), Флоренс П'ю ("Леді Макбет") і Олександр Скарсгард ("Велика маленька брехня"). Раніше шпигунський роман вже екранізували: по книзі були зняті фільми "Відданий садівник", "Шпигун, вийди геть!" і міні-серіал "Нічний адміністратор".

Компанії 11 Marzo Film і Palomar спільно з TMG знімуть серіал за романом італійського письменника Умберто Еко під назвою "Ім'я троянди", який був написаний у 1980 році. За словами режисерів, у серіалі з 8 епізодів, зніматимуться Руперт Еверетт і Джон Туртурро ("Бартон Фінк"). Прем'єра призначена вже на весну 2019 року. У 1986 році середньовічний детектив був екранізований Жан-Жаком Анно, з Шоном Коннері й Крістіаном Слейтер в головних ролях.

Студія Constantin Film і стрімінговий сервіс Netflix знімуть фільм за романом "Парфумер: Історія одного вбивці" німецького драматурга і прозаїка Патріка Зюскінда. Відомо, що автор створив роман у далекому 1985 році. Так-так, все пам'ятають жорстокий фільм за романом, який вийшов у 2006 році від режисера Тома Тиквера.

11.04.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *