Які таємниці майбутнього "криються" у полотнах Леонардо да Вінчі

Художні полотна Леонардо да Вінчі, оповиті магією, завжди привертали мистецтвознавців, які намагалися розкрити їх таємниці. До секрету полотен живописця зміг близько підійти аргентинський історик Уго Конті. Він першим вирішив перевірити на картинах майстра дзеркальний метод, за допомогою якого і були прочитані наукові трактати.

На чолі групи добровольців Конті зробив кілька відкриттів, які зробили переворот в дослідженнях художньої спадщини Леонардо. По-перше, дослідник довів, що все образи картин да Вінчі поглядом звернені не в порожнечу, а дивляться в певні точки. А якщо додати до текстів дзеркала, то утворюються абсолютно нові дивні фігури. Так Конті знайшов цілий ряд демонів на картині «Свята Анна з Мадонною і немовлям Ісусом», «Іоанн Хреститель» та на полотні «Мона Ліза».

А ще історики прочитали в деяких записах Леонардо і шокуючі пророцтва. Мабуть, це те, що ще повинна буде відбутися. Воістину страшні події очікують в майбутньому землян: «морська вода затопить міста, піднявшись до вершин гір»; «Розкриється земля, з неї вийдуть звірі, з якими людство вступить в боротьбу»; «Немовлята будуть забрані і жорстоко вбиті»; «На великій висоті почнуть воювати птиці і змії»; «Половина чоловіків позбудеться сім'яників і стануть безплідні»; «Частини людей доведеться ховатися від денного світла і жити сім'ями в печерах».

12.03.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *