Як клуб «Видиво й вино» став центром арт-перфоменсів у Києві

Арт-клуб «Видиво й вино» – це поєднання картинної галереї, винарні з класним недорогим вином на розлив та кіно-салону з великим проекційним екраном, на якому демонструється різножанровий якісний відео-контент: концерти, танці, мистецтво, мандри (детальніше про жанри відео – нижче по тексту). Відео – красиве й енергетичне – створює наповнену атмосферу в Клубі, але, водночас, не потребує концентрації уваги глядача: його можна з цікавістю переглядати, а можна паралельно спілкуватися з друзями чи знайомитись прямо в Клубі з однодумцями, або самотньо собі рефлексувати, спокійно смакуючи вино. Ніяких напрягаючих офіціантів, дорогих вин чи продуктів – усе дуже демократично, інтелігентно й артистично.

В Арт-клубі діє постійна виставка-продаж картин, зокрема, авторства членів Національної спілки художників України. Ціни вказані на роботах. Тут регулярно організовуються живі виставки й відео-презентації робіт художників, фотографів, музикантів, майстрів інших творчих професій.

Засновник  даного арт-простору- Дмитро Вітик. Раніше він займався телепродюсуванням. Тому й впроваджує відео-формат у простір винного клубу.

вино

Умови перебування в Клубі: вхід - замовлення вина або щось інше з меню.

Арт-клуб «Видиво й вино» - це простір, що поєднує поціновувачів вина й «немасового» аудіовізуального мистецтва. Це – взаємодоповнюючі культури, носії якої є люди переважно інтелігентні й творчі, котрі, на жаль, в силу своїх забаганок й можливостей, мають не надто широкий вибір для проведення якісного дозвілля – невибагливого й, водночас, витонченого і обов’язково пізнавального. 

Великий проекційний екран з відео високої якості забезпечує дуже проникливу енергетику від баченого й чутого – сильні враження! Відтворення такого контенту гарно забезпечує ефект ні-на-мить не провисаючої атмосфери в Клубі й, відповідно, відвідувачі почуваються дуже комфортно: в напівтемряві в кожного своя маленька територія, своє вино і… величезне вікно в світ музики й мистецтва.. та й просто у великий фізичний світ! Відео-контент – різножанровий: художнє фото й живопис з найіменитіших галерей світу; джазові, класичні, неокласичні й інді-концерти; опери, балет й модерн-танці; якісний рок й етнічна музика; медитативне й арт-відео; неймовірної краси пейзажне й урбаністичне відео з усіх куточків Землі і навіть з космосу; живі відео-екскурсії без монтажу країнами й містами; хронікальне історичне фото й відео; відео парадів, фестивалів, національних свят, кориди; відео унікальних природних явищ тощо («відео вражаючої присутності») – і ще багато іншого. І все це у демократичній мистецькій атмосфері, з келихом хорошого вина та гарною закускою – усе невимушено, смачно й недорого. 

вино2

Анонс до відео-програми в Арт-клубі регулярно викладається у розділі «Події» на їх сторінці в ФБ. Щодня протягом 5-ти годин демонструється відео-контент різних жанрів й тривалості – кожен знайде тут свої вподобання.

Адреса: Будинок Художника на Львівській площі (вул. Січових Стрільців 1-5), центральний вхід, 4 поверх, зала 403 (452,35 km)
Киев

08.02.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *