Як бароко поєднали з сучасною фотографією: Аліса Зілберберг створює вражаючі сюрреалістичні знімки

Аліса Зілберберг об'єднує традиційну фотографію та комп'ютерну ілюстрацію, створюючи зображення, що перетинають платформи фотографії та живопису. Її роботи в поєднанні з реальністю та фантазією повторюють елементи сюрреалізму та барокового мистецтва. Метафорично використовуючи маніпуляції фотографіями, у своїх зображеннях вона досліджує такі теми, як жіноча сила, природне середовище, особистість та стан людини.

Серія "Богиня Всемогутня" - це переосмислення богині Матері-Природи. Їй поклонялися в той час, коли природа відігравала велику роль і була у повазі серед людей, Мати-Природа втілювала родючість, життєвий цикл і сексуальну свободу, все що  втілено у жінці. Сьогодні, навпаки, людина панує і знищує природу. Наші основні релігії передають бога як чоловіка і традиційно девальвують жінок. Нагадуючи мистецтво бароко, серія відновлює богиню, визначивши її як сильну, загадкову та неперможну. 

алиса 3

алиса 2

Вплив руху сюрреалізму в серії "Мрійливих дівчатах" - це повага до сюрреалістів, що працювали з 20-х до 1960-х років. Цей проект використовує сюрреалістичну арт-фотографію для спрямування несвідомого та розкриття уяви. Протягом декількох тижнів, проект був зроблений за допомогою різних зображень, взятих у різних місцях. Зображення були зібрані, з кольоруванням та тонізмом в цифровій формі.

алиса 5

алыса

10.11.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *