Ілюзія плаваючих фігур у роботах корейського художника Бак Сон Чи

Завислі в повітрі фігури і зображення - особливий різновид сучасної скульптури, яку мистецтвознавці іноді називають інсталяцією, оскільки ніяк не можуть визначитися, як же буде правильно.  Справжній маестро Бак Сон Чи (Bahk Seon-Ghi)  з Південної Кореї, але підвішує він в повітрі не каміння, а деревне вугілля.

До речі, деревне вугілля скульптор вибрав неспроста. Його скульптури - авторська спроба показати своє бачення зв'язку людини з природою, їх залежність один від одного і необхідність підтримувати, допомагати один одному. Вугілля це обгорілий шматок органічного матеріалу, то, на що перетворюються лісу під впливом руйнівних дій людини в ім'я науково-технічного прогресу. Недарма багато левітуючі скульптури зі шматочків деревного вугілля зображують саме природу: квіти, дерева, краплі дощу.

вугылля1

вугылля2

Підвішуючи вугілля на нейлонових нитках, Бак Сон Чи створює ілюзію плаваючих в повітрі щільних фігур. Це можуть бути як прості геометричні фігури, так і цілі замки з колонами, сходи з перилами, предмети меблів і побуту, Ретельне розташування і розподіл кожного шматочка вугілля, унікального за формою, дозволяє створювати дійсно цікаві твори мистецтва. Вони одночасно тендітні, витончені, повітряні, але з грубою текстурою. Гра на контрасті, яка завжди приносить успіх художнику, якщо він використовує її вміло і до речі.

вугілля

вугылля4

01.12.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *