Художник Хуа Тунань створює оригінальні "плямисті" полотна

Розкидати всюди свої речі, бруднити одяг, ходити розпатланим можуть всі, але ось для того, щоб робити це красиво і витончено, потрібен справжній талант. Тільки справжній художник зможе перетворити хаос в творчий безлад. Плями і безформні карлючки під його рукою стануть чудовими зображеннями, виконаними в незвичайній манері. Саме так працює китайський художник, що носить псевдонім Хуа Тунань (Hua Tunan). Спочатку він був відомий як художник, який присвятив себе графіті і стріт-арту.

хуа

Бризки і плями різних кольорів - це продуманий спосіб створення зображень. Неакуратність тут тільки видима: за всім цим ховається точний розрахунок, а за уявною недбалістю прихована гармонія, яка так властива творам японських і китайських майстрів. Як то кажуть, експромт «спрацює» лише в тому випадку, коли він відповідним чином підготовлений - те ж саме можна сказати і про творчий безлад. Хуа вже вдалося досягти необхідного рівня професіоналізму, коли не потрібно нічого планувати і розраховувати. Є тільки одна мета - продовжувати творити в цьому хаосі кольорових плям і бризок.

хуа1

На жаль, в мережі мало робіт Хуа Тунаня, але зате є цікаве відео, яке показує художника під час роботи. Компанія «Вольво» запрошувала його до Цюріха, де Хуа і іншим учасникам проекту потрібно було вписати нову модель Volvo Hybrid в полотно великих розмірів. У творах Хуа можна побачити незвичайне поєднання сучасної та класичної живопису, причому виконано це в техніці, властивої китайським і японським художникам. Цей молодий майстер, безперечно талановитий, і працює в притаманному тільки йому стилі.

хуа2

10.02.2018


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *