Хто став власником найдорожчої картини в світі?

Найдорожча картина Леонардо да Вінчі «Спаситель світу», яка була куплена на відкритих торгах 16 листопада 2017 року за рекордні $ 450 млн, відправиться до філії нового музею Лувр в Абу-Дабі.

Така інформація з’явилася в середу 6 грудня на офіційних сторінках музею: «Спаситель світу Да Вінчі прибуде до #LouvreAbuDhabi». На цю новину чекали більше двох неділь, багато експертів припускали, що її міг купити американський мільярдер, який є засновником інтернет магазину Амазон, Джефф Безос. Інші припускали, що її придбали китайські колекціонери. Були й такі припущення, що цю суму могли заплатити покупці з Катару, які славляться дорогими мистецькими покупками.

Прес-секретар аукціонного будинку Christie’s на запитання журналістів сказав: «Ми раді, що робота знову буде в публічному доступі». Така покупка є вигідною інвестицією для нового музею, яка допоможе залучити мільйони туристів з усього світу, що безперечно позитивно сприятиме культурно-туристичній галузі в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Нагадаємо, філіал музею Лувра в Абу-Дабі було відкрито місяць тому після десяти років будівництва. На його спорудження уряд ОАЕ потратив понад $ 1 млрд.

Джерело: ArtsLooker

07.12.2017


Поделиться:
Комментарии
Имя *
Email *
Комментарий *